Danielson

Moravskoslezské památky a muzea

jaké znáte pamatky a muzea na moravě a ve slezsku? ja tak vim technicke museum tatra a museum trineckých zelezaren jaké jsou teda další prosím.

Nejlepší odpověď
Drap

Morava a Slezko velice obsáhlá lokalita, Ve všech větších městech Moravy a nejen v těch jsou muzea.Budou jich stovky.
Co třeba : Moravské zemské muzeum Brno,
Skanzen – Rožnov
Antropos – Brno

Další odpovědi
anonym

Chceš -li něco vědet o těžbě a zpracování břidlice,tak takové muzeum je v Budišově nad Budišovkou.

Zdroj: http://www.bu­disov.eu/muze­um-bridlice/d-1186/p1=1188