nikolenka25

Moje potkanice je líná nebo se jí nechce?

Potřebuji pomoct moje potkanice má velkou klec pro fretku a je tam spokojená.Jsou tam dvě patra. V prvím je velká nadob ana jídlo a nahoře je taková postel kde si na to vyskočí a spí.Jenže jsem si všimla kdy jsem jí dávala jídlo tak nicale na další den už to všechno snědla také v prvním patře spala v té postýl a teď spí dole.Já si myslím že ji mamka vykrmuje všeljakými mastnými pokrmy a potom je lenivá.Je to možné že už nemá sílu tam jít protože ji mamka vykrmuje? Předem děkuji z aodpověď.

Nejlepší odpověď
beer

Lenivá klidně může být, ale že by neměla sílu tam jít – to ne ))
Jednoduše spí kde se jí chce a pokud je jinak čilá, běhá, jí i pije, pak nemusíš mít obavy o její zdraví.
Zkušenost