Avatar uživatele
Konvalinka

Moje babička mě podceňuje!

Nedávno jsem se babičce svěřila s tím, že bych se chtěla stát právničkou. Nečekala jsem nějakou extra reakci, protože jsem věěděla, že babička chce, abych byla učitelka v mateřské školce. Jenže ona mi vypálila do obličeje, že na práva nemám mozek a že budu ráda dělat učitelku! Hrozně jsem se naštvala, protože ona byla poslední člověk, od kterého bych něco takového čekala. Jak ji mám přesědčit, aby mě trochu podporovala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, Deli před 4608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Milá Konvalinko, je to tak půl roku, co má desetiletá dcera přišla, že se chce stát právničkou. V deseti letech mi to přijde hodně brzy a myslím, že názor ještě párkrát změní. Přesto jsem jí na to odpověděla: „To by bylo báječné!“ Podobně měla odpovědět i babička. Bohužel my dospělí míváme problém s tím, že dětem linkujeme cestu životem podle toho, co my sami chceme. Nezlob se na babičku, nehádej se s ní a ukaž jí, že na to máš!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

Nepřesvědčuj – dokaž jí to! Až budeš mít diplom v ruce můžeš jí zase ty „vmést do tváře“, že ti nevěřila…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Vystudovat právě ty práva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Milá Konvalinko se starými lidmi se nemá cenu přít. Mají skušenosti ale nemají odvahu mládí.Držím všechny palečky ať se ti to povede.Poslechnout, pokývat hlavou ale udělat si to po svém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek