Frostties

Čím to je, že moje andulka furt spí?

Dobrý den, mám novou andulku a má úplně novou čistou klec, se vším co je potřeba a něco na zabavení… Ale cca po 2 dnech se začala čepýřit, furt má oči zavřené. Prosa se skoro ani nedotkla. Ještě včera byla čiperka…Nevíte co se děje? Moc děkuji za všechny odpovědi

Nejlepší odpověď
ten který je

To není dobré.Pokud začne mít průjem,těžce dýchat nebo mít zalepené oči,věstí to nemoc.Zde je něco k přečtení.Snad to dobře dopadne.
https://www.zvi­ratkodoma.cz/an­dulky/nemoci-andulek

Další odpovědi
Filip84

Ta pruhovaná je nejšikovnější, umí plavat i bříškem nahoru!“ „Protože je chcíplá.

Po 137: my tady nemáme ani röntgen, ani magnetickou resonanci, ani ptákozpytný ústav, ani nic podobného. Prostě máš ptáka marodného, tak nalož ptáka do klícky a odnes k veterináři, aby Ti ho tam pořádně vyšetřili.

Pak budeš vědět.

Mravenec

Šupky dupky na veterinu.