Vii

Moje 15 letá dcera chce začít hrát hokej…má šanci?

Dobrý den, chci se vás zeptat. Nevím co to mojí 15 letou dceru popadlo ale má velký zájem začít hrát dívčí hokej. Stále jí opakuji že už je na to nejspíše moc stará a že ani nevím kam bych jí měla zapsat. A tak se vás chci zeptat jestli má vůbec nějakou šanci se v 15 letech někam dosta? A po případě kde je nejbližší hokejový tým pro dívky ? PS- jsem z Olomouce

Odpovědi
Drap

Samozřejmě začít se sportem jde v každém věku. Na olympiádu to asi nebude, ale i tak má zřejmě dost velké šance v rozvíjejícím se sportu u nás. Nejsem si jist, ale nejblíže k Olomouci asi bude Přerov

Andy199

Trenéři nejsou přímo vždycky nadšeni, když chce někdo nový do týmu, kde ty hráči jsou už sehraní a hlavně už mají něco nabrusleno… Vzít jí tam můžou, ale bude muset dost dohánět pokud stála na bruslích jen párkrát… A pokud jen viděla film o hokeji a díky tomu sním chce teď začít, tak to bych moc nedoporučoval…
Hokej je finančně a časově náročná aktivita… V 15 jsem s hokejem přestal kvůli škole, nedalo se to stíhat… Možná by stíhala, kdyby nechodila nikam na střední, ale jen na odbornou školu…