jmachan

moja se chce zblaznit kvuli krtkum na zahrade.co mame delat aby jsme se jih zbavili?

Odpovědi
Lleni

Oni nemaj rádi hluk!!!
Někde psali že stačí dát na zapíchnutý kllacek poblíž krtiny na to nasadit flaskuod minerálky
A nebo použij misku- hlubokou – .. No znáš tu past.. Jesi ho nechceš zabíjet..
Je dost neohrabanej
Doplňuji:
..Tak je chytali v jednom dokumentu

Děda Louda

Moja už nějaký čas pobývá ve španělské ZOO. Zprávy neříkají nic o tom, že by se zbláznila.

elektrikář

Dají se koupit elektronické plašiče jsou na baterku i na solární nabíjení.