Savier

Mohu zdědit velikost penisu po svém pradědovi?

Nejlepší odpověď
cappuccino

A chtel bys, nebo radeji ne?? Zajimalo by me, jak ses dozvedel o velikosti penisu sveho prapredka?? Mate snad nejakou rodinnou kroniku??

Další odpovědi
da ny

Ne.

  1. Praděa Vám, žádnou alelu nepředal! Jem matkas otcem.
  2. „Přídatné orgány“, nejsou kódovány v genech.

„I muži s malýma nohama mohou mít velký penis Studie zjistila, že neexistuje žádná závislost mezi velikostí penisu a zbytkem těla. Je totiž třeba si uvědomit, že penis, stejně jako další „přídatné orgány“, jako jsou nos nebo uši, jsou sice kódovány geneticky, ale jejich geny leží jinde než geny kódující tělesnou výšku.“
https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/398438

paul1

Něco o penisu:

Zdroj: Malý penis je výhrou, shodly se ženy – iDNES.cz