luky.1986

Mohu zdarma odstoupit od smlouvy s cestovni kancelari, pokud mi zmeni hotel, i kdyz ve stejne kvalite?

Jde mi o to, ze cestovni kancelare kolikrat prodavaji zajezd do hotelu i kdyz vedi, ze kapacita hotelu je obsazena. Po par dnech vam prijde email, ze byl hotel zmenen ve stejne kvalite, ale mnohdy tomu tak neni.

Nejlepší odpověď
annas

Nedávno se podobný případ řešil v pořadu Černé ovce. Pusťte si pořad, dovíte se víc.

"DOVOLENÁ – Vybrali si hotel v katalogu, po příletu je ale cestovka ubytovala na jiném místě. Jak reklamovat dovolenou?

https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1097429889-cerne-ovce/219452801­080513/

Další odpovědi
Dochy

Prostuduj obchodní podmínky. Mám za to že zpravidla i mohou.

nyjono

Záleží na konkrétní podepsané smlouvě.