VinieSilva

Mohu v tomto případě žádat dřív?

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, a to konkrétně na trvalé následky pracovního úrazu. V březnu minulého roku jsem měl pracovní úraz. Šlo o silné pohmoždění šlach a vazů v zápěstí, během rehabilitace a kontrol bylo zjištěno, že do odnesly i úpony od loktu k zápěstí. Po 3 měsících – tedy v červnu -jsem nastoupil opět do zaměstnání. Ovšem musel jsem ho kvůli problémům s rukou opustit. Nyní jsem pracoval v zaměstnání, které nebylo tak náročné, ale přeci jen – mám s rukou velké problémy. Palčivá bolest úponů a lokte, brnění prstů, vystřelující bolest do zápěstí a křeče, taktéž snížená hybnost ruky. Za měsíc odlétám pracovat na dlouhou dobu mimo republiku, proto se ptám, je možné po zjevně ustáleném stavu úrazu žádat o trvalé následky už nyní, nebo musím čekat do června?

Odpovědi
Drap

Můžeš žádat o cokoli kdy se ti zachce. otázka však je, jestli ti bude vyhověno.

elkon

Zažádat můžeš, celý proces pak proběhne, můžeš se na to informovat a upozornit, že nebudeš nějakou dobu k dispozici, pro případ, že by bylo cokoli třeba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.