láďa1

Mohu v práci pít nealkoholické pivo?

Nealko je povolené a co nealko pivo bude mistr protestovat?

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně, bez problémú. Výrobce přece deklaruje, že je bez alkoholu právě pro řidiče a podobné případy, např. v exponovaných pracovních provozech. Ve sklárnách a slévárnách je dokonce zajišťuje přímo zaměstnavatel.

Další odpovědi
Hykam

Myslím, že by s tím mistr neměl mít problém, nejjednodušeji to zjistíte, když se ho zeptáte.

slimaczek

Nemá proč protestovat. V práci nesmíte pít alkohol, nesmíte pod vlivem alkholu vstupovat na pracoviště zaměstnavatele. Zaměstnavatel vám může dát kdykoliv dýchnout, takže pozor! Pijte opravdu jen nealko pivo.

fcoop

Samozřejmě,ale nesmí vás chytit.
Zkuste uvážit – i kdyby jste měl v lahvi od piva destilku – jakmile vás někdo starostlivý spatří,máte problém.

Ella

u nás je i nealkoholické pivo řazeno do alkoholu, navíc když jich vypijete víc nějakou tu desetinku procenta vám to hodí.
Nemůžete prostě pít sodovku nebo colu a zajít si na pivo po práci?

Jikra

V sochorové válcovně na Kladně mají zaměstnanci nárok na 1 nealk.pivo zdarma na směnu jako ochranný nápoj + se nealkoholické pivo prodává v kantýně jak v lahvích tak točené.

Valky

Řekla bych, že ne… Když vypijete 5 nealko piv, nadýcháte a jelikož pracujete nejspíš v nějaké dílně, mohl by to být problém.
Největší fáma je ta, že v nealku není alkohol, je tam jen malé procento – ale je… Jedná se o to, že když vypijete jedno, nestane se nic a můžete i řídit. Ale pokud si jich dáte víc, už máte v krvi alkohol a to podle mě do práce nepatří.. ;)

zdeny

Tak třeba radegast birell má 0,49% alkoholu ale je to snad spočítáno že by to mělo tělo zpracovat a být bez problému

Katusa

Není to jen zbytečná provokace? Zbytečně na sebe upozornit často znamená, že pokud bude potřeba někoho vybrat na „horší práci“ nebo prostě někoho vytipovat na namátkovou kontrolu, budete první, jehož jméno v té chvíli mistra napadne. A pokud na vás budou htít najít něco špatného, určitě se jim to povede