Helena114

Mohu si sama platit zájmové aktivity, když nejsem plnoletá?

Dobrý den, nepatříme zrovna mezi nejbohatší, je mi 13 let a rodiče nemají peníze na to, aby mi zaplatili hodiny klavíru, tak jsem se chtěla zeptat, jestli si ho můžu sama koupit a zaplatit si hodiny klavíru ze svého.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě je to možné.

Další odpovědi
anonym

Pokud nejsi plnoletá, tak i zájmové aktivity musí odsouhlasit tví rodiče. Nechápu, co myslíš tím, že si budeš hodiny klavíru platit „ze svého“, ale nejspíš to budou úspory, jež máš díky penězům, které ti dali rodiče nebo prarodiče. Vlastní příjem nemáš. Nezbude ti nic jiného než se s rodiči domluvit.