Gus_Fring

Mohu si podle aktuálních pravidel jít na sportovní hřiště zahrát fotbal s rodinným členem?

Tento typ hřišťat asi znáte. Je ideální pro tenis a házenou a je se zeleným kobercovým trávníkem. Je vybudován díky městské části Prahy.

Za předpokladu, že zde budeme pouze 2 – já a člen rodiny, budeme moci hrát? Nebo to není sport možný v této době?

Odpovědi
Kepler

Ano, je to v souladu s pravidly. Pohyb ve dvojici je povolen, nejen při sportu.

Kelt

Pokud budou splněny podmínky, není problém. Týká se počtu lidí, dodržení vzdálenosti, nutnost mít roušku a povolení vstupu do daného prostoru. Když to bude zamknuté a polezete přes plot, tak porušujete pravidla.

Edison

Když vás povede dospělý člověk za ručičku, tak ano.