Stefan8888

Mohu si koupit na každý týden novou předplacenou kartu?

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli toto mají operátoři nějak „ošéfované“. Nebo si můžu koupit novou předplacenou kartu (většina operátorů ji má zdarma), použít všechen počáteční kredit, zahodit ji a koupit zase novou

Odpovědi
Drap

Musíš se informovat u jednotlivých operátorů. Představa, že budeš využívat služby někoho zcela zdarma je nesmyslná.

aliendrone

Jistěže ANO. Znám dost lidí, kteří to tak činí. Aby to mělo smysl z hledska anonymity, musíš mít ovšem STARÝ, téměř prehistorický typ mobilu, kde se dá přespat/přepro­gramovat IMEI a nemá HW cejch, u nových mobilů to postrádá smysl. Ona je v dnešní době době OPRAVDOVÁ anonymita NESKUTEČNĚ drahá a náročná i na počínání uživatele.

Edison

NE! Kdo se takhle ptá, měl by být omezen na právech.

Pepa25

Samotná SIMkarta je sice zdarma, ale celý balíček s prvotním kreditem se prodává obvykle cca za cenu toho prvotního kreditu, ne? Např. kartus za 100 Kč kredit 100 Kč apod.

anonym

Ahoj Stefan8888, sám předplacenou kartu vlastním, ale samozřejmě nabyla zadarmo. SIM karta je možná zadarmo, ale kredit asi těžko. Ve smlouvách je uvedeno, že SIM karta je majetkem operátora, těžko říct jestli by tě za ,,ztrátu" společnost nějak uháněla. Jen trochu nevýhoda, že máš pokaždé jiné číslo, tož asi není v některých příjemné. Pokud tě to bude bavit tak proč ne.