Rokio

Mohu se ubytovat v zámku Břežany, pokud si tam všechno budu hradit?

Myslíte si, že nejsem tak nemocný, abych tam mohl být?

Jsem nadstandardní psychotik a autista.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
aevul

jiná odpověď

Nemyslím, že ti tady dá někdo přesnější odpověď, než přímo oni.

Filip84

ne

Podle všeho nespadáš do tzv. cílové skupiny (vycházím z Tvého příspěvku na péči). Je to sociální služba, dotovaná krajem a státem, není to hotel nebo pension. Míst je málo, tak proto.

Ty, spíše, spadáš do cílové skupiny, pro kterou je určeno chráněné bydlení Šanov.

V každém případě, kdybys tu sociální službu potřeboval, tak by Ti sociální pracovníci poradili, která sociální služba je pro Tebe vhodnější. Pokud bys o to měl zájem, tak je kontaktuj, třeba nezávazně.

Popravdě, podle toho, co popisuješ, jak to doma máte, by to, možná, hodně vyřešilo. 🙂

Zdroj: https://zamek­brezany.cz/pos­lani-cile-cilova-skupina-3/

elkon

jiná odpověď

Neumíš telefonovat? Ani bych se nedivil.

Porkman

ne