StandaB

Mohu použít crisp talíř do každé mikrovlnné trouby?

Někde se píše, že jen do těch se speciální funkcí, když po tom pátrám, co je přesně myšleno tou speciální funkcí, tak se uvádí, že kombinace mikrovln a grilu. Myslím si, že crisp talíř se jen mikrovlnami rozehřeje na vyšší teplotu, jinak nic, takže předpokládám, že jej můžu dát i do normální mikrovlnky bez funkce crisp.

Odpovědi
aliendrone

Do každé jitě ne, je tam jisté omezení. Např. pokud bys crisptalíři musel pomáhat do konkrétní mikrovlkny kladivem (aby se tam vešel), víš? ;) :D :D

Jinak je to ale jako s obojživelným vozidel (crisptalíř). Normálně jezí po zemi, ale může i po vodě (pokud to situace vyžaduje/umožňuje). Crisp talíř v mikrovlnce bez této fce bude ovšem fungovat jen jako obyčejný talíř, přesně jak předpokládáš. :)