DandrdaMan01

Mohu po užívání nikotinovývh sáčků (LYFT) řídit?

Mohu užívat nikotinové sáčky během řízení?

Odpovědi
Pavlis 48

Určitě můžeš. Já si dávam pravidelně cestou do práce a zpět. Každopádně záleží jak na tabák reaguje tvoje tělo. Když zvolíš silnější typ a nejsi na něj zvyklý, může se projevit malátnost nebo lehká závrať jako když si dáš ,,červený máčka''. Takže jestli tě to neovlivňuje normálně, v klidu můžeš za volant

SuzanKa

Jojo, zkoušela. Koupila jsem si tyto https://www.ni­copods.cz/niko­tinove-sacky/ace-eucalyptus/ a super…

GabulkaA

Hele, jako jo. Ale něco ti řeknu. Poprvé jsem měla docela problém s koordinací. Ale teď je to v pohodě. Už jsi ty nikotinové sáčky zkoušela?