Avatar uživatele
anonym

Mohu beztrestně vybírat dobrovolné příspěvky pro provoz internetového serveru a zvýhodňovat za ně uživatele?

Zvýhodnění se týká skrytí všech komerčních reklam – čili uživatel přispěje finanční částkou a za odměnu bude pro něj webová stránka bez jakýchkoliv reklam.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4802 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Myslím, že jo, ale musíte to zdanit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Myslím si,že to tak jednoduché není. Firmy investují nemalé prostředky na reklamu a čekají,že se jejich reklama dostane k uživateli stránek. Já bych raději dobře prostudoval zákon o šíření informací a podle toho jednal. Ale minimálně bych si od těch,kteří mi budou platit za uvedené služby,nechal podepsat nějakou smlouvu o tom,že si,třeba filtrování reklam,výslovně přejí. Chránil bych hlavně sám sebe.A možná by stálo za úvahu seznámit se,s autorským zákonem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

  1. byste měl mít živnosťák, pokud ho nemáte, protože mám za to, že jde o podnikání.
  2. vaši inzerenti to musí vědět
  3. musíte se chovat dle obchodního zákoníku (faktury, potvrzení objednávky, potvrzení o zaplacení…
  4. vaši inzerenti musí vědět, kde přesně inzerují a také příp. jaké procento uživatelů reklamu neuvidí, resp. musíte garantovat inzerentům počet zhlédnutí atp. Jinými slovy jim nemůžete slíbit, že reklamu uvidí všichni, kdo se na tránky podívají
  5. musíte příjem zdanit…

-- to jsou jen mé postřehy, nevím ,zda jsem na něco podstatného nezapomněl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek