Mohou slepice jíst sulc?

Náš děda chce dát zbytek sulcu slepicím, navíc je sulc nepovedený, jako břečka bez chuti atd a přeto jim to chce tvrdohlavě dát, i když ho přemlouváme, že z toho budou mít potíže. Myslíte, že jím po tom může být sle, mít průjem a tak?

Nejlepší odpověď
www

Běžně se nepovedané věci a zbytky z kuchyně dávaly slepicím a nikdy k žádné újmě nedošlo. Věř dědovi!
Zkušenost
Doplňuji:
Oprava: ..nepovedené..

Další odpovědi
Drap

Určitě jim neublíží. Ba naopak bude to pro ně příjemné zpestření jídelníčku. Slepice milují jakékoli zbytky od masa.

honza19hk

slepice sežerou všechno,i osekanou omítku na kupě když mají málo vápníku.
Doplňuji:
taže jim sulc určitě neuškodí.

Hykam

Samozřejmě, že mužete, dodáte jim tím alespoň živočišné bílkoviny, kterých mají slepice, které nemají možnost většího výběhu a možnost si nahrabat ,žížali a jinou havěť, většinou nedostatek.