Avatar uživatele
Registrovaný

Mohou se v ČR používat LED nápisy na zadním skle automobilu?

Například toto zařízení - http://www.linkmadeinchina.com /…
V některých zemích podobné zařízení mohou využívat jen záchranky nebo policisté.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

U nás taky. Hovoří o tom vyhláška 341/2002, o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, která se váže na zákon 56/2001. A konkrétně je to § 18 "Světelná zařízení vozidel," odstavce (1) až (3) této vyhlášky.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2161
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 926
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 534
Zlatý led 531
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 432
Zlatý JájsemRaibek 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.