orestez

Mohou se přenášet vosy jako včely?

Popisem lze otázku pokazit.

Nejlepší odpověď
dudu

Všechno jde, jen malé děti nechodí. Brzičko ráno odlom papírové hnízdo a se všemi obyvatelkami je přines domů. Zavěs na slunné místo v obýváku a pak už si jen užívej jejich pozornosti. Na podzim, poté co dělnice zemřou hnízdo vyhoď a s královnou přezimuj ve tvojí posteli. Zjara pak domácí chov Vosy obecné hravě obnovíš, popř. jej můžeš rozšířit. Vem si prášek!

Další odpovědi
Drap

Jistě, naber je a běž.

orestez

… užívej jejich pozornosti… Tyto jsou ale jiné, pohodářky. U včel je to jiné, mají úl. Stěhují se na jiné místo v noci, aby nezabloudily.