Avatar uživatele
anonym

Mohou léky na vysoký tlak snížit ekekci?

Začal jsem brát Ramicard 5mg a mám slabší erekci,je to možné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, dudu, anonym před 4668 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lékárna

Ano je to možné, antihypertenzíva ze skupiny ACE inhibitorů(např. ramipril) a beta-blokátorů mohu erekci ovlivňovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Určitě to možné je, zajděte zpátky za doktorem, ať vám předepíše jiné. Na trhu je spousta léků na tlak, tak se nestyďte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Přečtěte si příbalový letáček,toto je závěr z letáčku vedlejší účinky.
Celkové a jinde nezařazené poruchy a lokální reakce po podání: méně časté: únava, slabost; velmi vzácné: poruchy rovnováhy, bolest hlavy, nervozita, neklid, třes, poruchy spánku, zmatenost, ztráta chuti, depresivní nálady, pocity úzkosti, změny chuti, snížená chuť a někdy ztráta chuti, svalové křeče, erektilní impotence (poruchy ztopoření penisu) a snížené libido. Informujte svého lékaře: – pokud máte po první dávce léku silné závratě, mdloby, jste slabí a máte nevolnosti; – pokud se u Vás objeví infekce v krku nebo ústech; – pokud se u Vás objeví vyrážka nebo jiné reakce na kůži nebo v očích, svědění nebo vysoká teplota; – pokud zpozorujete otok tváře, jazyka nebo hrdla. Zeptejte se svého lékaře, zda máte v léčbě pokračovat. Ihned ukončete léčbu a navštivte lékaře: – pokud se Vám těžce dýchá a sípáte; – pokud zpozorujete otok tváře, jazyka nebo hrdla. Případný výskyt nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí oznamte ošetřujícímu lékaři.

OBRAŤ TE SE NA LÉKAŘE!

http://www.le­karna.cz/rami­card-1-25-porcpsdur21x1-25mg/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já beru Tritace a nepozoruju nic negativního co se týká erekce,spíše naopak,ale to asi nebude těmi léky:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Např. beta-blokátory mají mají vliv docela výrazný, ale působí individuálně. Snad proto se mně nedávno ptal oš.lékař, zdali nepotřebuji nějakou kontraindikaci. Poděkoval jsem mu za snahu i zájem a smutně konstatoval, že mojí maličkosti medicína nepomůže. Pak jsem svoje sdělení doplnil o „tvrdou“ realitu" v tom smyslu, že kdykoliv se dotknu své paní domácí, sice s jiskrou v oku, ale přece volá „ruce pryč ty chlípný staříku“. A zde přece žádný paták nepomůže – to musím zvládnou sám. Pan doktor se velmi pobavil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Tak to jsem hned klidnější,že to není stářím,ale beta-blokátorem.Už stačí jen vysadit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví