zjentek

Mohou být v těchto adaptérech rozdíly v příjmu signálu?

Zda mohou být rozdíly co do kvality příjmu signálu ve wi-fi adaptéru TP Link 2,4Ghz 150Mbps 8let starém a wi-fi adaptéru jiné značky, taky 2,4Ghz a 150Mbps, ale modernějším, tzn. ne starším než řekněme rok. TP Link má větší anténu, ten s malou anténou je zase novodobý… zkrátka jestli se zde technika nějak zásadně vyvíjí a dva adaptéry stejných parametrů zda mohou mít nějak zásadně odlišný příjem v závislosti na čase, kdy byly vyrobeny. Snad jsem to napsal srozumitelně, díky.

Ach… Zda se příjem signálu na adaptérech může na každém z nich a taky vůči sobě chovat odlišně. Příjem bude řekněme z JEDINÝHO ZDROJE/VYSÍLAČE a to ze STEJNÝHO MÍSTA- PEVNÝ POZICE.
(Arne, já to mám ve svým životě zrovna tak. Též nemůžu po celý jeho délce nic vyřešit/dokončit, bo furt se nachází nové a nové indicie, jak „by se co dalo“. Chjo…)

Nejlepší odpověď
Arne1

  1. ty adaptery jsou stavěné komunikaci ve které normě WiFi ?
  2. kterou normu používá vysílač ?

Další odpovědi
aliendrone

Dokonce mohou být rozdíly i u jedné značky jednoty typu, natož u růzých. :)