Nezadany

Mohou být malé děti těhotné ?

Nejlepší odpověď
anonym

Na každém šprochu, pravdy trochu 🙂

Zdroj: http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/zahranici/by­lo-ji-jen-5-let-nejmladsi-matka-sveta-porodila-syna.html

Další odpovědi
da ny

O jak malou slečnu by se mělo jednat?
Těhotenství je možné s nástupem menses. Pokud má 10 – 12 letá dívka menstruaci, technicky vzato může otěhotnět, i když je to ještě z mnoha důvodů zcela nevkodné. (jiná kultura – jiný mrav).
Dalo by se říci, že vše má na „svědomí“ brzlík (imunitní systém = T-lymfocyty) – podporuje vývin a růst člověka a brzdí jeho sexualitu. Postupem času zakrňuje, v té době dochází k postupnému ukončování vývinu a probouzí se sexualita.

"Velikost brzlíku je proměnlivá a závisí na věku. Největší váhy, kolem 40g, dosahuje kolem 10. roku věku a poté dochází k involuci. Ve stáří se pak skládá pouze z tukové a vazivové tkáně. V mnoha případech už pak není možné makroskopicky rozlišit samotný orgán od okolního mediastinálního tuku. K involuci dochází díky zvyšující se hladině pohlavních hormonů, pokud je dospělý člověk chemicky nebo fyzicky kastrován, brzlík zvyšuje aktivitu a dochází i ke zvětšení. "
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Brzl%C3%ADk
Doplňuji:
Také se dá těžko předpokládat, že v tzv. vyspělém světě budou běžně matkami 5, 8 10 letá děvčátka :(
Možné je téměř vše…