jirka F

Mohlo by v budoucnosti jezdit auto na vodu?

Odpovědi
zjentek

Mohlo, ale člověk bude mít zájem pochopit molekuly vody. Zatím mu tohle nic nenese, tak na to smolí, ale… Pamatuj, že to nejpotřebnější je to nejcennější a hádej, kde si zde stojí voda.

Po ekonomické stránce je to v podstatě jedno, protože až budou jezdit stroje na vodu, voda už dávno bude stát 75kč litr, tak jako Natural 95 v listopadu 🤷‍♂️

Bestií, které ti VŠE ZARUČENĚ SPRÁVNĚ VYSVĚTLÍ, se stejně nikdy nezbavíme, neboť je chrání systém sociální, systém vzdělávání, systém kariérního růstu, systém práva a jeho systém nepostižitelnosti za určitých okolností. Bez něj jde jen o mluvky které ublíží vším co jsou schopni zplodit, ať myšlenkou či činem.

Filip84

Pokud z ní, nějak, dokážeš extrahovat a vytěžit vodík, pak jistě ano.

Dochy

Jak by sis to představoval? Obvykle potřebuješ dostat z paliva energii, ale voda už po fyzikálně chemické stránce většinu energie odevzdala během procesu slučování vodíku s kyslíkem.

metro

Zpětnou chemickou reakcí nelze získat víc energie, než kolik spotřebuje původní (endotermní) reakce; zde tedy nelze získat spálením vodíku víc energie, než se spotřebuje na jeho výrobu z vody. Proto by se to energeticky nevyplatilo, ten vodík je tak třeba vyrobit někde jinde.

Henry Sonyx

Ano jistěže je to pravdepodobný.

zjentek

Jestli chceš příklady těch opravdu nebezpečných, který ti VŠE ZARUČENĚ SPRÁVNĚ VYSVĚTLÍ, tak zde může jít o KAŽDÉHO, kdo v historii asistoval u podpisů všech možných úmluv a paktů, o každého, kdo tyto finančně podporoval, v přítomnosti pak jde třeba o P.Fialu, Filip84 a další se zde budou střídat, dokolečka, dokola, dokud lidstvo zcela nevyhubí (myšlenka je to hlubší, není to taková legrace, jak by se na první dobrou zdálo). Další by se našli v zahraničí.