Avatar uživatele

Jak to tu bude vypadat za 100 let?

Podívejte se na to jak to zde vypadalo před 100 lety a co se za 100 let vše změnilo a logicky přibližně tomu i budou odpovídat změny co zde budou za 100 let, pokud by jste před 100 lety hovořili o; cestování do vesmíru, internetu,letecké dopravě, atd. tak by se vám lidi smáli že za sto let není možné něco takového realizovat!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jiná možnost

Pokud se toho tato civilizace dožije, tak doufám, že krajina nebude moc znetvořwena a že se bude hodně podobat dnešní. Co se technických věcí týče, tak jistě nastane celá řada změn a nových věcí, o kterých se nám ztím nezdá.
Jen doufám, že lidstvo dostane rozum a bude ohleduplnější k sobě i k okolí, aby se toho vůbec dožilo.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Jinak

Doplňuji:
http://ryswin.pise.cz/…
Přečti si poslední řádek.


Avatar uživatele
Zlatý

Hůře

Budou docházet zásoby pitné vody a zvýší se pohyb imigrantů do Evropy.Zde bude vládnout chaos a rabování lůzou.Budoucnost nevidím optimisticky.


Avatar uživatele
Bronzový

Jinak

Předpovídati budoucnost neradno. Před zhruba 100 lety se snilo o meziplanetárních letech. Mobilní síť, Internet a počítačové hry nikoho nenapadly. Snilo se o Neználkově Slunečním městě a o arabských čtvrtích v Paříži, o pákistánských v Londýně a o vietnamských třžnicích v českých městech ani slovo. V 90. letech se snilo o humánní demokratické společnosti a rozhlédněte se. Zvykli jsme si na akcelerující technologický pokrok jako na samozřejmost, ale co když se prostě přehřeje...


Avatar uživatele
Stříbrný

Jinak


Avatar uživatele
Pokročilý

Nic už zde nebude

Doplňuji:
Odpovědi.cz příštích sto let nevydrží, nebude nikdo, kdo by mohl smysluplně odpovídat :-)


Avatar uživatele
Registrovaný

Nic už zde nebude


Avatar uživatele
Bronzový

Jinak


Avatar uživatele
Bronzový

Jinak

Doplňuji:
budou tu Ufoni


Avatar uživatele
Pokročilý

Nic už zde nebude

Ten ktery je: Proc pujdou zrovna do Evropy?


Avatar uživatele
Bronzový

Hůře

Velmi se namnoží všechny druhy kreténů a myslící člověk bude stále někam utíkat do zbylé přírody a hledat úkryt. Měli bychom tomu předejít a zamezit množení poddruhů , nebo se to stane. Nemusíme zabíjet, stačí jen sterilizace pod určitou úroveň bytosti. Tedy asi 70% obyvatel.


Avatar uživatele
Bronzový

Lépe

opravdu:-)


Avatar uživatele
Stříbrný

Jinak

Přírody za 100 let devastace a přírodních stále větších katastrof snad ještě kousek zbude. Nové technologie, rychlejší auta, vlaky a letadla, ale možná tu budou jezdit jen koňské trojky, protože dojdou zásoby ropy. Z důvodu přelidnění země, což je už teď, možná už se bude kolonizovat na Mars, jestli lidstvo vybředne z ekonomické krize ovšem, aby byly peníze na výzkum života mimo Zemi. V Česku se budou najímat cizí pracovní síly, kterých tu bude většina, za minimální mzdu. Takže všichni Češi budou chtít být študovaní, aby sehnali vůbec nějakou práci. Nastane úpadek zemědělství, neboť študovaní Češi se přece nebudou hrabat v koňském hnoji nebo dojit krávy, a okopávat brambory, vše se bude dovážet. Jediné, co nám zbylo k výdělku, jsou naše lesy a pozemky, majitelé je začnou prodávat zahraničním zájemcům, aby co nejvíc na prodeji vyrejžovali a aby měli co jíst. Atd. atd. Ale hlavně už bude mrtvej Kalousek a spolek kolem něj, to jediný mě utěšuje, že by to tu mohl vzít do rukou třeba někdo opravdu chytrej......

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 3220
Zlatý quentos 1427
Zlatý mosoj 1389
Zlatý Drap 1211
Zlatý Kepler 950
Zlatý led 725
Zlatý gecco 710
Zlatý marci1 664
Zlatý Lamalam 656
Zlatý hanulka11 627

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.