Avatar uživatele
11Eva

Mohla bych poprosit o vyplnění dotazníku k diplomové práci týkající se spotřebního chování domácností?

Moc by mi to pomohlo, potřebuji co nejvíce respondentů jakožto domácností. Děkuji. https://docs.go­ogle.com/forms/d/1gdGUx­tapcNqmcvzDp1Gm­uEPjHUBr8M_Tncag­vUK-gBE/viewform?us­p=send_form

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 3079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Vyplnil jsem, ale u otázky „Jaká je Vaše ekonomická aktivita?“ bych uvítal možnost zaškrtnutí více voleb.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Máš to tam. Přeji ti ať se ti daří a odpoví spousta lidí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Máš to tam. Teda ten dotazník :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hans51

Též jsem dotazník vyplnil. Přeji hodně štěstí při psaní diplomové práce a hlavně, pevné nervy! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

OK…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Vyplněno, ale anketa umožňuje opakované vyplňování. Kdybych byl vtipálek, tak to tam nasázím dvacetkrát, pokaždé jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Vyplněno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

V první otázce na příjmy uvažujete o různých druzích příjmů,
v další otázce už se ptáte jenom na příjmy ze zaměstnání nebo z podnikání.
U druhé otázky byste buď měla změnit zadání (zahrnout i další příjmy z první otázky) nebo při zachování původního zadání dát jako jednu z možností
0 (nulu ► žádného člena domácnosti).

před 3079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
11Eva

Nula jako další možnost přidána. Moc Vám děkuji za připomínku.

před 3079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

trochu mi tam pár věcí nesedělo, může to ovlivnit výsledky… Dotazník předpokládá, že když občas řešíš fin. problémy, hned se stáváš neplatičem nebo si jdeš půjčit… Pak u jedné otázky je poznámka že Tě nezajímají dluhy typu hypotéky, ale tuto poznámku nemáš u ostatních otázek… Takže… pokud řeším fin. problémy s refinancováním hypotéky zajímá Tě to nebo ne?

Neber prosím ve zlím, jen na to pamatuj až budeš dotazník vyhodnocovat.

před 3079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
11Eva

Děkuju za postřehy, ve zlém to určitě neberu. Řeší-li respondent finanční problémy, i když pouze občas, nějak se řešit musejí, v nabídce jsou nejčastější možnosti + samozřejmě jiný způsob řešení. Není-li uvedeno přímo u otázky (viz otázka na výši dluhů, aby nezahrnovali HÚ), zajímají mě i hypoteční úvěry. Např. řeší-li respondent problémy s refinancovním HÚ, může vybrat možnost: vzácně (např. při vzniku výjimečné situace) – refinancování zřejmě nebude řešit několikrát do roka.

před 3079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

OK, paráda. Dík za objasnění a… už mlčím 😉

před 3079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
11Eva

Nebylo to zle míněno ;) Já díky moc za postřeh, u obhajoby na to může přijít řeč :)

před 3079 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek