kurec

Mohl bych trpět depresemi, pokud bych byl na této zemi jediný?

Mě jde jen o to jestli vznik deprese potřebuje lidi okolo mě

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud máš na mysli Zemi, pak by to asi depresivní bylo. A teď si představ, kdyby ti ještě NĚCO (něčím) zaklepalo na dveře. Asi alien a bez dronu, no nazdar! 🙂

Další odpovědi
ivzez

Těžko říct.
Někdo kolem sebe potřebuje lidi a sám se cítí „nesvůj“,
jiný dobře zvládá i samotu.

Podle mne může být příčina deprese u různých lidí různá,
na každého samota či osamění nemusí působit depresivně.

Anikitos

Mně by to nevadilo, jsem rád sám.. :D

Viděls trosečníka, jak namaloval na balóny obličeje, a pak se s nima hádal? :'D

Deprese stejně vznikají se špatnými vztahy s lidmi – se zkušenostmi z minulosti.

marci1

Depresi bys neměl, protože by Ti o ní nikdo neřekl. 🙂