huxa

Mohl bych si nechat patentovat masturbaci, jakožto zdraví prospěšnou volnočasovou aktivitu?

Popř. různé způsoby provádění masturbace

Nejlepší odpověď
Drap

Zkusit to můžeš, ale musíš k tomu vypracovat výkresovou a technickou dokumentaci.

Další odpovědi
anonym

Můlžeš se přihlásit i na olympiádu. Jeden Čech před několika lety vyhrál v této disciplíně na soutěži v Londýně. Je to veřejná soutěž, třeba by ti to před diváky už tak nešlo a uříznul by sis ostudu.

dudu

Jojo, asi stále platí popěvek, který jsme cestou z hospody vyřvávali za mého mládí:
„Vonásku Vonásku vyser se na lásku, ženský jsou bestie, drž se onanie a svýho vocásku“.

anonym

Nemohl, byl jsem dřív. :))

Damiana

Smůla, tenhle už tě předběhl…
http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/Onan

Conchus

Jasně, nápad jako víno. Zkus to v Úřadě průmyslového vlastnictví