zjentek

Mohl by Vladimir Putin navzdory české vládě bez problémů pomoci Čechům s plynem za těchto okolností?

Pokud by tedy byla založena petice s prosbou cílenou přímo k hlavě ruské federace, posbírala by okolo milionu podpisů českých občanů a byla by tedy adresována do Kremlu k rukám V. Putina. Petice by se dožadovala stejného objemu plynu pro Česko tak, jak byl řádně a bez problémů přiváděn před nutnou ruskou intervencí na UA a za podobnou cenu. S úctou a nesmírným vděkem k rukám V. Putina občané ČR. Tito občané by u ministra financí svou houževnatostí zajistili řádné placení plynu ruské federaci v patřičné měně tak, aby co nejschůdněji odporovalo parodii EU. Co myslíte? Osobně si nemyslím, že by nám lidem Vladimir P. z hlediska lidskosti nevyhověl.

Z odpovědí je vcelku patrné, jak celou věc vnímají občané. Otázku ještě upřesním a to zda by přímo Putin mohl pomoci přímo českému občanovi v případě, že vládě se nakonec skutečně prokáže jakási ta vlastizrada- zde cílený rozvrat hospodářského sektoru>>>https:/­/www.youtube.com/wat­ch?v=GXiJLUGbSXg&lis­t=LL&index=7
(i když je to spíše utopie, neboť jak všichni víme, CELÝ systém pracuje především pro své zaměstnance coby jednotlivce a až pak pro občana jako celek🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️)

Kryšpín proč Olomouc, proč ne Ostrava? 🤔

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Jsme nejvíce nepřátelský stát ihned druhý po USA a dle jejich vyhrožování je v případě konfliktu akce na Prahu, Brno a Olomouc.

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že nás má v patě.

Drap

To je utopie, i když teotericky by to možné bylo. Je třeba si uvědomit že mezi prvními jsme začali dodávat na Ukrajinu zbraně, bez schválení parlamentu a naši představitelé nesčetně krát opakovali jsme ve válce s Putinem. Myslím, že taková petici by nebylo ani možné, aby odešla.

led

Nemýľte sa nie „petice s prosbou cílenou přímo k hlavě ruské federace“ ale „petice se žádostí cílenou přímo k prezidentu ČR, Vládě ČR a obou Komorám Parlamentu ČR.“
Aj keď ide o peniaze, tentoraz nejde o peniaze,
ale o postoj Českej republiky (bez ohľadu na to, ktorá vláda vládne) k súčasnej situácii na Ukrajine a k politike Ruska.
V praxi to znamená
1 – ukončiť s vojenskou pomocou Ukrajine vo vojenskom spore (bez ohľadu na jeho pomenovanie – vojna, špeciálna operácia) medzi Ukrajinou a Ruskou federáciou (RF).
2 – Rovnako aj ukončiť súhlas s ekonomickými sankciami proti RF.

Je to tvrdé riešenie, ale dokáže to ubrzdiť rýchlo klesajúcu českú ekonomiku a následný dopad na životnú úroveň obyvateľov Českej republiky. Pritom nemusí ísť o žiadny návrat do zväzku RVHP a vojenskopolitického zväzku Varšavskej zmluvy. Ani nemusí byť ukončené členstvo v EU a NATO.
Najvyššiu moc v demokratickom štáte majú jeho občania! Aj najvyšší „predstavitelia štátu“ v demokracii sú voliteľní a odvolateľní hlasom ľudu.

Gus_Fring

Obávám se, že státům, které vyřejně podporují nacismus (a dokonce jsou na obávaném seznamu nepřátelských států Ruské federace) není možné vyhovět… :(

Dochy

Zajistí nám teplo odesláním spěšných zásilek speciálních sloučenin a směsí, založených zejména na uhlovodících a dusíku. Zásilku lze očekávat v rámci desítek minut po odeslání.

zjentek

Otázkou je tak nějak myšleno přestat plakat na špatném hrobě a jít rovnou k relevantnímu zdroji.

zjentek

(Osobní poznámka: Ne, EU v čele s Washingtonem nesestřelí asteroid, až se na vás bude řítit. Ne, neporučí větru, dešti. USA v Evropě v čele s EU vám ŽÁDNÝ blahobyt nepřinese, aby bylo jasný 🤷‍♂️. Už nejde o konspiraci, je třeba nebát se otevřít oči.)