petka.s

Mame věřit putinovi?

Nejlepší odpověď
Dochy

Jasně. Budu mu věřit, že nemá zálusk na žádné další evropské státy stejně jako neměl chuť vytáhnout v únoru na Ukrajinu.

Další odpovědi
pusinka50

Ano, máme věřit Putinovi. Jestli někdo rozpoutá válku, bude to NATO. Snad k tomu nedojde.

df

Ano, nařizuji ti to. Věř i mně!

paul1

Ale ano, snad to, že se jmenuje Putin.

Filip84

Já nevěřím nikomu, vůbec v těchto intencích neuvažuju. Udělám si psychologickou profilaci (tak nějak automaticky) a podle toho se zařídím.

Jestli chceš, věř si komu chceš, Tvé právo, Tvé rozhodnutí, Tvůj život, Tvá zodpovědnost, Tvé následky. Co je nám, sakra, po tom!?

cappuccino

putina neznam! Znam pouze Putina!

Pepa25

A v čem v oblasti alternativní energie?