dust8

Mohl by se koronavir přenášet i z klíštěte a komára?

Pokud se nakazili od coviďana a pak to přenesli jinam?

Odpovědi
zjentek

Od coviďana? (; Tak tohle ti dnes zatím ještě nikdo neřekne.

Coviďan jo? Tak to v Č 2.0 není, šup tam s tím! (;

dubraro

K dnešnímu dni neexistují žádné informace ani důkazy, které by naznačovaly, že by nový koronavirus mohl být přenášen komáry. Nový koronavirus je respirační virus, který se šíří primárně prostřednictvím kapiček vznikajících, když infikovaná osoba kašle nebo kýchá, nebo prostřednictvím kapiček slin nebo výtoku z nosu.

Zdroj: https://www.le­karnahartmann­.cz/nejcastej­si-myty-o-novem-koronaviru-covid-19-ktere-je-potreba-vyvratit