loky-2410

Mobil (za 2300Kč) nebo Plynová pistole?

Mobil za 2300Kč a nebo Plynová pistole??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
setapouch

Mobil (2300Kč)

Co s tim? Neumis polozit otazku tak, aby bylo jasne, na co se ptas?

Nevidim duvod pro plynovou pistoli – co az proti ni nekdo vytahne skutecnou? Navic mam zbrojni prukaz a par skutecnych palnych zbrani. Takze mi radeji kup ten mobil.
Doplňuji:
Jestli se citis ohrozeny a nemuzes si udelat zbrojak, porid si peprovy sprej. Je daleko levnejsi a operativnejsi – muzes ho mit bez obav v kapse, pripraveny k okamzitemu pouziti.

Další odpovědi
Awe

Mobil (2300Kč)

Plynovka ti je na hovno…Věř mi :)

Kelt

Mobil (2300Kč)

Nemáš kam vložit peníze? Mobil není špatný, ale jsou i lepší a dražší, plynová pistole ti možná zlepší pocit vlastního bezpečí, ale nedovoláš se .

střevo

Plynová pistole

mobil koupíš za tři stovky
Doplňuji:
dyť stojí jen 5 liber = 200 Kč
a co chceš víc???
http://www.da­ilymail.co.uk/sci­encetech/arti­cle-2488362/Worlds-cheapest-phone-goes-sale-Asda-launches-5-Alcatel-1010-mobile.html

jáára

Plynová pistole

monica.k

Mobil (2300Kč)

Mobil bych potřebovala více. Průkaz na plynovou pistolí nemám.
I když už Ješíšek skončil tak mi ho můžeš dát jako dárek k novému roku -.-