Zdravím všechny slušné lidi.Jmenuji se Katka a je mi 13 let.Ve škole sme se fotili.Já mám ale 3 fotky a chci dát fotky mámě,babičce z Berouna,babičce ze Sadský,mýmu klukovi a jednu si chci s tátou nechat.Může se nechat přidělat (namnožit) fotka z negativu?Díky za odpovědi.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5838 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pokud máš negativ, tak to není žádný problém nechat si přidělat
fotky.
Pokud nemáš negativ, tak jedině naskenovat fotku a vytisknout na
tiskárně.
Takže jak píšeš, že máš negativ-z negativu, tak zajdi do fotoslužby
s negativem a tam ti udělají fotky.
| 0 Nominace Nahlásit |
děkuji za hezké pozdravení a ohodnocení i mne
jinak vejš ti bylo kvalitně odpovězeno
a tak jen přeju krásné vzpomínky nad fotkama i za hodně let a nějakou
odměnu za vysvědčení
|
0
před 5838 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Máš-li negativ je vyhráno.Bylo už řečeno,že ti fotoslužba fotky přidělá.
|
0
před 5837 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |