FiveGirls

Množení fotek

Zdravím všechny slušné lidi.Jmenuji se Katka a je mi 13 let.Ve škole sme se fotili.Já mám ale 3 fotky a chci dát fotky mámě,babičce z Berouna,babičce ze Sadský,mýmu klukovi a jednu si chci s tátou nechat.Může se nechat přidělat (namnožit) fotka z negativu?Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud máš negativ, tak to není žádný problém nechat si přidělat fotky.
Pokud nemáš negativ, tak jedině naskenovat fotku a vytisknout na tiskárně.
Takže jak píšeš, že máš negativ-z negativu, tak zajdi do fotoslužby s negativem a tam ti udělají fotky.

Další odpovědi
člověk

děkuji za hezké pozdravení a ohodnocení i mne
jinak vejš ti bylo kvalitně odpovězeno
a tak jen přeju krásné vzpomínky nad fotkama i za hodně let a nějakou odměnu za vysvědčení

Michal

Máš-li negativ je vyhráno.Bylo už řečeno,že ti fotoslužba fotky přidělá.