Mr.Sweat

Mnou odeslaný balík na dobírku nebyl převzat. Jak dlouho je uložen na poště, abych si ho alespon mohl odnést domů?

Díky

Odpovědi
Justin1

Zkus balík najít podle podacího čísla na stránce „ https://www.pos­taonline.cz/trac­kandtrace “. Tam bys měl vidět, co se s balíkem děje a dokdy je uložený.

Drap

Až dojde na poštu z které jsi posílal, dostaneš upozornění a můžeš si vyzvednout. Doba je myslím 15 dnů

Roman71

Tento údaj bývá uvedený na oznámení o uložení zásilky, pokud jste nebyl zastižen doma. V případě nejasností co nejdříve kontaktujte vaši poštu, jinak bude po uplynutí lhůty pro vyzvednutí zásilka vrácena odesílateli.

xiperio

Pokud si ho adresát do konce úložní doby nepřevezme, tak přijde zpět zdarma odesílateli. Zpravidla do 2–3 pracovních dnů.