stefani

Mna by zaujimalo ci ta pilulka je ucina aj pre zeni v stvrtom mesiaci a kde sa da zohnat?

pilulka na potrat

Nejlepší odpověď
anonym

pokud vím potrat jde provést do 12 týdnu těhotenství a těžko pilulí,ale operativním zákrokem

Další odpovědi
DV

dobry den,
jde vam zrejme o pilulku tzv.„po“, tato pilulka nevyvolava potrat. Tato pilulka ma smysl pokud se uzije do 12 resp. 48 hodin po nechranenem styku. Sezenete ji v jakekoli lekarne, za predpokladu, ze budete mit lekarsky predpis. Pokud vam jde o potrat a to zrejme ve 4 mesici jde, navstivte gynekologa nebo nejblizsi gynekologicko porodnicke oddeleni v nemocnici, kde vam poradi co a jak.

ReHu

Nevím o žádné pilulce, která by umožňovala potrat ve 4. měsíci těhotenství.
To by byl nehezký zázrak – toto uskutečnit pilulkou.

martina1

Interupce je možná pouze do 12.týdne těhotenství.Každý jiný postup je nelegální.Buďte ráda,že můžete přivést na svět zdravé miminko a pokud ho pak nebudete chtít,tak ho dejte k adopci.Je mnoho rodin,které ho budou milovat.O pilulce jste měla přemýšlet před tím,než jste otěhotněla,teď se všemu musíte postavit čelem.