briketka10

Mizí Vám také body ?? mě průběžně ano..

Doplňuji:
mowlo mě lítaj body nahoru/dolů
přitom mi nebyla smazána žádná
otázka ani odpověď, proto jsem
tuto otázku položila, jinak já
mám bodů na svém kontě dost a dost

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne nemizí, alespoň zatím, ale někdo furt maže Marsi otázky, tak jestli to nebude mít nějakou souvislost.
Doplňuji:
Možná by stačilo, kdyby se místo té smazané otázky začalo objevovat, kdo navrhl smazání.

Další odpovědi
Hamon

Ano, náhodou to vím, protože jsem si říkal, že budu mít malé kulatiny –1399 :) A najednou je čtrnáct bodů fuč.
Ale byla mi smazána otázka, kterou jsem si nahlásil jako závadnou, tak to může být tím.
Doplňuji:
Zajímal by mě systém, na základě kterého je rozhodováno, jestli je otázka závadná nebo ne. Je zvláštní, jaké otázky mizí a jaké zůstávají. A přemýšlím, jak by situace vypadala, kdyby musel každý mazající akci zdůvodnit autorovi příspěvku.

anonym

Podle mazání odpovědí. Když dá někdo otázku, ty na ni odpovíš a pak ji nějaká dobrá duše nechá smazat, pánč je psychicky labilní, tak to ti pak jdou body zas dolů, přesně tolik, co ti dali palců před vymazáním (aspoň teda podle mě)

iceT

občas
Doplňuji:
mi před chvílí zmizlo asi 7 bodů;přesně tolik jsem dostala palců na odpověď k otázce,která před chvílí položena vzápětí zmizla.bylo k ní asi deset odpovědí,modří vědí co to bylo za otázku…

Drap

Taky, taky, téměř každý den. Někteří jedinci si oblíbili mazat otázky a odpovědi i třeba několik dní staré. Myslím, že hlavně podle toho, kdo byl bodován v odpovědích. Má to pro ně velkou výhodu. Většinou nepřijde ani hlášení o smazání otázky či odpovědi a starší případy adminy nezajímají. Poznáš to, že ti najednou zkrátka ubydou body,

anonym

Já se na to před nějakou dobou ptal admina/ů (tehdy mi cca 5+ bodů lítalo ´hore-dole´) – a šlo o to, že nějaká tazatelka položila dotaz, já jí odpověděl (a odpověď byla ´slušně´ ohodnocena) – a pak tazatelka sama uznala svou odpověď jako ´sebe nehodnou´ a opakovaně ji nechala smazat/nesmazat…
___
Takže pokud ti mizí body, bude to,velmi pravdpodobně, mazáním otázek, na něž jsi odpověděla a tvé odpovědi byly ohodnoceny.
😉
Jak nejde o život, jde o ho… – o body… Tedy o nic důležitého.
😉
Doplňuji:
Briketko – já mám také bodů tři pr… – ehm – šest půlek… 😉
Ale právě před nějakou dobou jsem si všiml jejich ´oscilace´ hore dole a ptal se na to mailem na info… – a odpověď byla, že ano tazatelka žádala o smazání a někdo otázku skryl, pak někdo zase otázku vrátil, pak zase skryl a zase vrátil… Proto se domnívám, že ve tvém případě půjde o projev obdobného fenoménu…
😉

led

Otázka, ktorá trápi mnohých, ale nie všetkých…
Je smutné u ľudského rodu, že tam, kde možno niečo získať, vzniká i klam a závisť.
Ale dôležitá je hlavne komunikácia,
ja sa pýtam, vy odpovedáte / vy sa pýtate, ja odpovedám
O tomto by táto stránka mala byť.
Trochu ma zarazila poznámka „Odpověď od admina: Pokud se smažou otázky, třeba staré pro úsporu místa,“ (Mapel), ak je toto pravda, tak možno práve teraz strácame odpoveď na túto otázku. Podobné otázky, ako je dnešná sa tu totiž opakujú periodický už niekoľko rokov. Niekedy ak chceme poznať odpoveď musíme ísť aj hlboko do starších otázok.
Budúcnosť hľadaj v minulosti, ale nezabúdaj ani na prítomnosť.
Ale skôr ma zaujíma otázka: Kto sa tu cíti byť naozaj schopný na cenzorskú prácu na ochranu… hmmm, čoho?

marci1

Samozřejmě. Body mně ale vůbec nezajímají. 🙂
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=miz%C3%AD%20bo­dy

arygnoc

miznú, ale to je jedno.

skôr ma mrzí, že otázky, ktoré majú zmysel či skôr, odpovede na ne majú zmysel, miznú:

Prečo sme arogantní.

ale ani tejto otázke nedávam veľkú šancu na trvanlivosť.

Reezo

Kašlete na nějaký body, je to úplně kničemu… 🙂 Je to jen nějaké číslo, které nic neznamená.

mojitek

ahoj briketko,ještě včera mi zbývalo ke zlatý metě asi 1500 bodu plusmímus a ted mám na kontě jenom 8500 bodů :D Takže asi taaaak. Někde soudruzi asi udělali chybu 😉

anonym

Mizí. Spíš by mne překvapil opak. Ztrácející se body přece patří ke zdejšímu koloritu.
Dnes to šlo ale šupem během pár minut, tak si myslím, že úřaduje admin.
Doplňuji:
Drape, ono je to trochu jinak. Když se nahlásí „závadný příspěvek“, tak ten zmizí, ale body zůstanou. Naopak až bude admin tyto příspěvky mazat, tak nepoznáme, co zmizelo, ale ubudou body.

dudu

Body mě nemotivují a ani nezajímají, na moje otázky si žádný mazač, kromě jednoho příliš ambiciozního mladíka, zatím nezasedl.

Damiana

Já se na body vůbec nekoukám, takže nemám přehled. Ale mrzí mě, když zmizí zajímavá otázka, která někomu přišla – podle jeho geniální dedukce a nahlašovací „schopnosti“ – hodna smazání. Vystihl to Arygnoc, tohle mě štve také.

badisko

ano mizi jak take jinak.. je tady admin…:D

Mapel

Ano mizí. Odpověď od admina: Pokud se smažou otázky, třeba staré pro úsporu místa, tak se také smažou body. Normálka.

honza19hk

nevím a i kdyby je mi to jedno,mě o body až tak nejde.

briketka10

Reezo
jde jen o princip : odpověď, nebo otázku
musí někdo nahlásit ta se obvykle objeví
červeně v archivu a pak zmizí, ale mazal
odtud nee ☹

briketka10

zas někdo maže a mizej body !!

briketka10

Mapele,
to ti vážně napsali, tak proč pro úsporu
místa raději nemažou ty deaktivované
profily a takové ty uživatele co mají po
jednom bodu a ani nepoložili žádnou
otázku a jen si tu tak trčej můžou je
kontaktovat, jestli chtěj být na serveru
otázky a odpovědi, aby tady nezacláněli
a bylo by, kvůli tomu se nemusej mazat
starý otázky to nechápu ☹

briketka10

mojitku
kolík cože tolík to není snad ani možný
to je mi Tě velice líto cos dělál, jak se to
mohlo stát musíš napsat velký dopis na
informační e-mail, kurňa šopa, himl hergot
to je, jako v dávnejch časech, ale ztrácelo
se míň né tolik..tak sedni, sepiš si vše, aby
si adminové tvé údaje opravili ta ztráta je
neuvěřitelně velká.

mojitek

briketko,já body neřeším.Přeci-hlavněže je mír,no néé? 😉 Jo ale zjistil jsem,že mi xxx tisíc bodů sice zmizlo,ale těch 1500 co mi zbyvalo ke zlaty metě -to mi zůstalo.Takže si myslím,že to bude chyba asi nějaká systémová.Ale jak píšu,body jsou mi šumák,mě spíš štve,že když někomu poradím (téměř nikdy negoogluju,radím proto,že mám s tím zkušenost třeba)a dotyčný ani nepoděkuje-tak tohle mě dostává..

briketka10

mojitku
to mě taky na to si musíme zvyknout..

Hamon

Já tomu asi nerozumím :( 1 500 do zlatého. Zlatý je 10 000. Takže měl 8 500. A teď má 8 500. Pomoooc :'(

briketka10

jé tak se asi splet o nulu..

briketka10

ne nesplet asi mu opravdu
napočítali špatně body a
měl by adminům napsat na
e-mail je to divný ..

Hamon

Napadlo mě to, ale to bych ze sebe nemohl udělat nešťastného chudáčka. Doufal jsem, že mě někdo polituje :D

briketka10

jakože máš ke zlatu málo jó no
dyť se snažíš seš dobrej ne 😁

anonym

Koukám, dámy a pánové, že Briketka se ´trefila´ a vrámci této diskuse máme veselý chat…
;-D

Hamon

Teď se směješ, ale nevím proč jsem si vzpomněl na návštěvu George W. Bushe ve škole. Abychom se neptali „kde je briketka“?

briketka10

Hamone a mowlo
hele hele
nedělejte si ze mě prču

anonym

To bychom si, Briketko, nedovolili… Já tě chválím za dobrý nápad a jeho výtečnou realizaci…
😉

Hamon

Promiňte, madam, už budu hodnej, jo? :)

anonym

To je jen vtip – slabý ´odvárek´…
Koukni se na film Skřivánci na niti – a i když padesátá léta nemohu pamatovat, podobné situace pamatuju.
😉
Nebo

anonym

Hamon – také bych se přimlouval za systém, v němž by mazatel musel zdůvodnit důvod (s)mazání…
😉

briketka10

mowlo
já nikam nepsala o vrácení žádný otázky
i když jsem např. teď jednu smázlou našla,
ale byla úspěšně vyřešena a netrápí mě
její smazání..

Hamon

A v případě, že by admin opakovaně uznal, že to dotyčný mazavka přehnal, mu toto právo odepřít :)

badisko

admini uz ani na …na otazky tykajici se smazani …nereaguji …pri tech dotazech co jim chodej by museli ..umet psat vsemi ne 10 ale 20 …a mit to na plny uvazek…

anonym

JO!
😉

iceT

Briketko,pokud odpovíš na nějakou otázku,a máš odpověď opalcovanou,a ona otázka pak zmizí,pak ti zmizí i body,nemusí jít ani o tvojí otázku nebo tvojí odpověď,ono to zmizne všechno na ten šup.Teda alespoň já to tak chápu.Kašli na body,pošlu ti Riddicka:-)a Mortal instruments:-)

briketka10

iceT
já vím 😁
díky díky moc jupííí

badisko

a vsichi pozdravte admina … zdareeeeec admin…
kua ted me zabanuje …:D

zzzzz

Já si ne emailu zabanovala admina 😁, Fakt mám ho v blokovaných a nic mi od odpovědí nechodí. Vždy jsem zapomněla odškrtnout, že nechci dostávat info na email, tak ban bylo řešení 🙂 Tak doufám, že až si to tu přečte tak se neurazí.

anonym

Badisko – ty ale ´zlobíš´…
;-D
Dobrý večer, Admine.

badisko

se vi …

briketka10

jednu odstraněnou mou
otázku jsem už našla, ale
na e-mailu ani ťuka ??

Hamon

Ťuk ťuk! Je to lepší? :)

briketka10

Hamone
jo Ťuk napsali, ale po jaký době prve
byla odpověď začervenalá v archivu,
takže ji musel nahlásit někdo tady a
pak smazat admin, ale neporušovala
ničím kodex..

Hamon

Dobrý večer, pane admine!

briketka10

Dobrý večer, pane admine.

johana 56

Jedné odpovědi,se kterou bezvýhradně souhlasím, jsem udělila nominaci,ale bohužel…

"Nominace užitečné odpovědiclose.

Tuto odpověď nelze nominovat, administrátor serveru nominaci odpovědi odebral"

briketka10

zzzzz
není to moc, ale myslím si totéž,
že nějaké mazání otázek je příčina
ztráty těchto bodů a nebudu jediná
postiženo bude víc uživatelů zde..

zzzzz

Ale na otázku bodík dát šel 🙂