Miroslavstova linka dnes nefunguje?

koukám že i skalní,kteří jsou zde skoro každý večer dnes mají lepší program
Doplňuji:
Jahodo a Elektrikáři přestante mně trápit držím dietu

Nejlepší odpověď
PostApMan

Je pátek, a ne každý(jako já) je v práci.
Ale zase si řikám, že odpovědi.cz jsou samo o sobě kulturní program :)

Pravděpodobně bude „Miroslavstův večerní program“ odložen o pár hodin.

Další odpovědi
anonym

Ja rikam,Miroslavst,je ve srehu,bacha,uz mi dnes pomohl,nespi,jiste prijde a pak …

Jahoda

Nevím, necháme se překvapit. Zřejmě opět vybafne s nějakou otázkou a pak se rozjedem. 😁

Jestli to ale bude tak, jak říká PostApMan, že to bude odloženo o pár hodin, tak to teda nevím nevím. To se s vámi asi rozloučím… Protože jsem si před chvílí dala po strašně dlouhé době langoš a je mi strašněě špatně ☹ 😁
Doplňuji:
S tím alkoholem si nejsem moc jistá 😁

Hanko, Tebe jsem našla na Facebooku a viděla Tvoji fotku. Dietu nepotřebuješ, to mi věř 😉

iceT

Treba nejsou ty spravne otazky:-)

elektrikář

Koukám že langoše jsou pro přepálený tuk těžké do žaludku. Chce to nějaký dobrý koňak nebo fernet pak se to srovná. Já pekl meruňkový kláč. Zadělal jsem z půl kg mouky.Jelikož jsem chodil koštovat meruňky na druhý plech mi nevyšly musel jsem běžet koupit švestky. Z bílou kávou to nemá chybu.
Doplňuji:
Omlouvám se všem co drží dnes dietu. Je to jistě smůla, snad to přejde.Hodně zdraví přeje Elektrikář.

panenka

Já tu buráku jsem jen jsem si zašla pro Pizzu kterou jsem měla objednanou.

martina1

Třeba jim nejde doma proud nebo je tam bouřka jako teď u nás.Už tříská moc,tak jdu vytáhat vše ze zdi i počítač,náhoda je blbec.

Miroslavst

Miroslavova noční linka funguje, ale jen v noci a ta začíná po půlnoci. Já jsem tu byl, bouřka není, výpadek mi alespoň na nějakou dobu nevadí, protože mám UPSku.
Jen jsem byl někde jinde a tak jsem se jaksi zasekl.
Ale už jsem zase tady!!!!!!!!!!!!!!