socpruzkumy

Minisociologický průzkum – Chodíte na jídlo do McDonald's?

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Ne

Kdysi dávno jsem se tam stavovala s kamarádem: on si šel koupit něco k pití, já na něj čekala venku (resp. stála jsem ve dveřích, tj. půlkou těla venku, druhou půlkou v objektu). Kamarád si nakonec vybral Colu a jelikož bylo léto a já měla z toho vedra taky jazyk až na vestě, kamarád-gentleman mi dal z té jeho Coly krátce ucoucnout.
Tak teď přemejšlím, jestli ta odpověď „NE“ není ode mě do jisté míry pokrytectvím (ne-li přímo lží)… Ale jelikož jsem si té Coly fakt jenom lízla (přísahám, že víc jak 20ml to nebylo!) a jelikož anketa se stejně ptá na jídlo v McDonald's (a ne na pití), tak snad jsem nakonec přece jen naklikala tu nejvýstižnější odpověď. 🙂

Každopádně: s čistým svědomím můžu říct, že sama od sebe bych do fastfoodu nepáchla ani tehdy, ani dnes. 😉

Další odpovědi
KlárkaT

Ne

dudu

Ne

MirKop

Ne

mosoj

Ne

Oni tam podávají jídlo ? Podle cen bych řekl, že se jedná o luxus.

jáára

Ne

Děda Louda

Ne

Ne.

brillant

Ne

anonym

Ne

Ne,nikdy jsem tam nebyl a ani po těch sračkách netoužím.
Vařím si doma.

JSchuber CZ

Ano, často

anonym

Ne

Děkuji, ale já už zvracel!
Jugar, ty ty sračky vaříš doma?

anonym

Ano, občas

dá se to, ale když si udělám hambáč doma, tak je to úplně někde jinde.

každopádně jsem zanevřel nad jejich ochotou a profesionalitou. nabízejí například organizování oslav narozenin apod. a přitom toho nejsou schopni. už dvakrát nás vypekli v jedné pražské pobočce, kdy nám akci totálně zazdili tím, že rezervaci neměli připravenou, asi nato zapomněli. těžko jsme dětem vysvětlovali, proč je všechno špatně. sám majitel se posléze angažoval s tím, že se předvedou a nakonec se ani neozval.

ivzez

Ano, občas

Nejsem si jista, kam dvě návštěvy v průběhu 3 let zařadit.

Dřív jsem si v zimě dávala často sraz s dcerou v McDonaldu u přestupní stanice MHD. Nekuřácké prostředí, můžete tam sedět jak dlouho chcete, aniž byste si museli něco objednat (případně si lze dát jenom zeleninový salát). Já jsem tam při čekání na dceru luštila křížovky, pokud dorazila dřív dcera, četla si…

Frogman

Ano, občas

Do Meka jdu jen příležitostně – asi jednou za 2 roky.

ptáč

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: V McDonalds se stravuji přes 20 let. Ráno si dám Hamburger, dopoledne Cheeseburger, k obědu Double Cheeseburger, odpoledne Big Mac™, v podvečer Filet-O-Fish™, večer McChicken™ a v noci Chickenburger. Saláty Caesar salát – Crispy chicken, Caesar salát – Grilled chicken, Zahradní salát a Ovocný mix. Z nápojů zásadně Coca-Cola, Fanta, Sprite, Lipton Ice Tea Citron, Pomerančový džus, Jablečný džus, Plzeňský Prazdroj, Káva, Cappuccino, Café Latte, Café Latte Vanilla, Café Latte Nuts, Ledová káva, Horká čokoláda, Čaj, na umytí noh Bonaqua neperlivá, Bonaqua jemně perlivá jako koupel, Bonaqua ochucená. Dojídám Hranolky, Milk shake Deluxe s čokoládovou příchutí, Milk shake Deluxe s jahodovou příchutí, Milk shake Deluxe s vanilkovou příchutí, Milk shake s čokoládovou příchutí
Milk shake s jahodovou příchutí
Milk shake s vanilkovou příchutí
McSundae™ čokoládový
McSundae™ karamelový
McSundae™ jahodový
Jogurt s ovocem
Ovocný mix
Taštička jablečná
Zmrzlina v kornoutku
McFlurry™.
O víkendech a svátcích Chicken McNuggets™ a Big Tasty Bacon™.
Nahlásil uživatel: dudu
Z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.