dust8

Miluji herečku Lily-Rose Depp díky seriálu The Idol, jež je dcera J. Deppa, ale je lesba, mám i tak cca mizivou šanci?

Beztak mi projde jen platonická láska, ale naděje umírá poslední?

Zdroj foto (pouze ukázka hlavního coveru seriálu)

Nejlepší odpověď
Filip84

Že jako bude lesba píchat s poďobaným panicem? 😅

Proč by to dělala? Za prvé: je lesba, a za druhé: když už by si to chtěla rozdat s chlapem, tak si nabrnkne chlapa, ne, který ví, co se ženskou, u kterého bude „v dobrých rukou krále Miroslava“, ne? 🙃

Ufon, tvl! 🤦🏽‍♀️

Další odpovědi
da ny

Šanci na co?
Že se za ní vydáte, potkáte se s ní a že s Vámi ztratí slovo (bez ohledu na její sexuální orientaci)? Sotva…… 😉
Přeji sladké sny..... 🙂

aliendrone

Zešílels? Nu pagadí! Až se to domákne ZJENTEK (že se mu sejříš do JEHO OBORU), tak na to si zamlouvám první řadu s PIKANTNÍM POPCORNEM! 😉 😁 😁

led

Máte súhlas „Hlavného milovníka zjentka“ na lásku k herečkám?

quentos

Říkám ti to už asi potřetí: Nepoužívej „jenž“, když to neumíš! Nebudeš působit vzdělaně, ale naopak trapně.

Filip84

quentos: Musíš mu to vysvětlit na příkladu:

jenžto jsi nepřijal kakao

nebo

ježto jsi nepřijal kakao“?

jestli nechápeš, nevíš: nepoužívej to! 🙃😃