david22

Milé ženy, proč nemáte rády sex ?

Doplňuji:
Toruk> trápí mě pocit, že ženy nemají tolik rády sex.
To je vše, nic dalšího(postran­ního) nelze z otázky vyčíst.

Nejlepší odpověď
Deli

Milý davide, nemám ráda vaření a nemám ráda uklízení, ale sex ano! A že je nehygienický, přenáší se při něm nemoci a vznikají děti? 🙂 Stačí dělat to s někým, koho milujeme, koho jsme si třeba i vzaly, komu věříme a s kým ty děti chceme mít…

Další odpovědi
salsa verde

chtěl jsi spíš položit otázku takto: milé ženy, proč nemáte rády sex se mnou?

Drap

Nejsem sice žena, ale myslím, že ženy naopak sex většinou milují.

mosoj

Jak to víš? Osobní zkušenosti se nedají zobecňovat. Tak to nefunguje.

Lakeysha

Davide, Michale, co to vedete za žvásty? Že má Michal divný představy o světě jsem si už všimla, ale i ty? Bohové, to je taková kravina, že se mi to ani nechce konkrétněji komentovat. Vždyť to má jiné jedinec od jedince. Já bych třeba řekla, že v mým vztahu jsem rozhodně já ta ehm… časově náročnější…

Efchen

My ho máme rády ;))

Damiana

Jestli máš se ženami takovou zkušenost, tak to tě upřímně lituji …

brusinka

Ale máme! Máš nesprávnou ženu nebo se málo snažíš :)

Toruk

Špatně položená otázka. Co tě trápí, Davide?

anonym

Davide22, to je zvláštní otázka a dalo by se zeptat úplně stejně na muže. Jsou ženy, které sex rády mají, také ty, které ho rády nemají a potom takové, které by raději šly do kláštera, než aby „něco“ měly s mužem. Mám za to, že u mužů je to skoro stejné.
Sex patří k lásce a k životu a kdo se ho dobrovolně odříká, odříká se potěšení, která nám život nabízí.

Michal Kole

Protože je to NEHYGIENICKÉ, přenáší se NEMOCI a VZNIKÁ dítě

venkovan

No někdy punčový dort je lepší než některý chlap.
A platí to i obráceně.