Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li pak někdo neví kde stáhnout Microsoft office 2003, mám svoje ale v instalaci nastane vždy nějaká chyba. Tak prosím o odkaz ke stáhnutí…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5844 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
když někdo řekne že originál samozřejmě má, ale nutně potřebuje pirátskou kopii protože <<dosaďte si výmluvu dle uvážení>> … dá se na 95 procent předpokládat že kecá. Jaká chyba při instalaci nastane ?
bando pirátská … máte snad zadarmo ke stazeni openoffice, ne ? 🙂
http://www.slunecnice.cz/sw/openoffice/
Otázka k zamyšlení:
opravdu tu z toho chcete dělat warez server ? Stahovat tato data z ulozto.cz
a podobných samozřejmě není právně v pořádku.
Zdroj: openoffice.cz
| 0 Nominace Nahlásit |
MICROSOFT office 2003 můžete stáhnout zde:
www.uloz.to , s největší pravděpodobností u toho bude v textovém souboru napsáno, jaký máte použít licenční klíč. Měl by jít použít i ten klíč, který používáte dosud.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |