Pandax

Microsoft office365 – RESET WORD NASTAVENÍ. Jak opravit?

Ahoj, potřeboval bych poradit s wordem. Mám office365 přes školu. Dnes sem si rozhodil nastavení ve wordu, když dáte normálně * a mezerník, tak se vytvoří odrážka. TO se mi resetovalo a už se to neděje. Do školy ale tuhle věc fakt nutně potřebuji. Hledal jsem reset nastavení – nikde není. V registrech taky nic není, protože to de facto na pc není. Po reinstalaci Wordu se to nezresetovalo. Fakt nevím, co s tím dělat. Nemůžu se z toho ani odhlásit. Na stránce office365 jsem odstranil povolení přístupu z mého pc na word atd. Vůbec se to neprojevilo. Přes Microsoft Store se nijak nedá odinstalovat ani word, ani Microsoft Office jako celek. Nevíte někdo, co s tím?

Díky

Odpovědi
Edison

Určitě pomohou na HD MS. Z osobní zkušenosti vím, že kupodivu fakt fungují.