Monie

Microsoft Office

Potřebuji nutně stáhnout Microsoft Office 2007 nebo i 2010 ale ne zkušební verzi a ne z jejich vlastních stránek. Už několikrát jsem se pokoušela stáhnout ze stránky www.microsoft­.com/cze/offi­ce/ a šlo to jen jednou z 50 případů. Potřebuji to nutně do školy. Nevíte prosím někdo kde to mohu lehce sehnat a zadarmo?

Nejlepší odpověď
arygnoc

zadarmo pouze OpenOffice.
Microsoft Office je za penízky, pro studenty s nějakými slevami.

Další odpovědi
Michal Kole

Nikde, je to komerční aplikace.

Některé školy to mají uloženo na svých FTP serverech a dávají je studentům ZDARMA, po dobu studia. Pak jím to z notebooků mažou.

Podle mě když to škola po tobě požaduje, tak je povinna ti ten software dát. Nám škola teda některým studentům dala CAD mě škola nedala CAD vůbec a dodnes nechápu proč mě ne a jiným jo.

dennis15

Zkus to tady: http://www.edow­nload.cz/sw/mi­crosoft-office-2007-enterprise/
Nebo tady: http://www.top4dow­nload.com/micro­soft-office-2007/download-kgbximwg.html
Anebo tady: http://en.sof­tonic.com/s/mi­crosoft-office-2007-full-version

Možností je spousta, člověk musí umět jen vyhledávat na internetu: http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy&hl=cs&­source=hp&q=mi­crosoft+office+2007+dow­nload+free+fu­ll+version+cz&pbx=1&­oq=microsoft+of­fice+2007+dow­nload&aq=3&aqi=g5&aq­l=&gs_sm=c&gs_u­pl=5745l9499l0l11101l11l­11l1l4l5l4l3140l6019l0­.1.4-2.0.2.9-1l6l0&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&fp=53680a7­1e9571903&biw=1883&bih=9­29

RomanP

Že by škola vyžadovala že studenti musí mít povinně Microsoft Office? No to se mě moc nezdá. Začni se více věnovat internetu a časem přijdeš na to kde se dá k určitým produktům přijít zdarma

baghira

Použij OpenOffice nebo LibreOffice. Prakticky stejná funkčnost, nulová cena. A legálně.

suaeda

Office jsou placeným programem. Jsou free programy, které zde jsou již zmíněny. Bohužel softwarové firmy dělají pro sebe perfektní obchodní politiku. Do škol dají spousty kvalitních placených programů zadarmo (nebo skoro zadarmo) a donutí tak studenty, budoucí zaměstnance (podnikatele), aby si tyto za studií osvojené programy časem museli koupit. Inu dobře vymyšlený byznys.
Možná by nebylo od věci, kdyby se na školách více vyučovaly programy, které jsou zadarmo anebo podstatně levnější a jsou přitom také dobré.