Daliborek

Mhd simulátor

Chtěl bych si koupit nějaký MHD simulátor s českou lokalizací a kde se jezdí třeba v trolejbusu nebo v autobuse a je to reálné.

Odpovědi
Michal Kole

http://plnehry­.idnes.cz/mhd-simulator-online-hleda-se-nejlepsi-tramvajak-f65-/Clanek.aspx?c=A110731­_223235_bw-plnehry-simul_hau

dalik12345

Psal jsem to já, ale nebyl jsem přihlášenej. Říkal jsem realnej. Ne že jedete s tramvají s vidíte ji z boku. Myslím jsem nějakej FPS MHD Simulátor. (FPS je pohled z první osoby)

zl@tk@

Najeď si sem na tento odkaz, stáhni, nainstaluj a jezdi. Je to perfektní a už je i nová verze. Je to zdarma a naprosto legální tak se nemusíš bát. Držím palce. Zl.
www.daniel.vik­torin.com
Doplňuji:
Ještě pokud by jsi si nevěděl rady pošli mi soukromou správu, pořešíme to.