Blackienaaa

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2012

Dobrý den, chtěla bych jet na Festival do KV, pro autogramy, fotky a zážitky z krásného města. 🙂 Chtěla bych si už předem vyvolat fotky českých celebrit, kteří tam jsou každoročně, aby se mi mohli podepsat. Byl tam někdo z Vás? Koho tam z Česka můžu potkat a měla bych si vyvolat fotku? Vím že, Jan Hřebejk, Martha Issová, Jiří Bartoška.. Víte ještě někoho? 🙂 Děkuji předem všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Zajisté tam jako každoročně bude Gaislerová,Vil­helmová,Machá­ček,Polívka,Do­nutil,Kolář,E­ben,tohle jsou stálice festivalu.Bydlím kousek,vždy se jedem podívat,pokud jste zdaleka,je dobré si zajistit ubytování už teď,pak to bude obtížné,pokud nepohrdnete stanovým městečkem.Vary jsou krásné,ale festivalové ještě hezčí.