Satan666

Měsíční kontakní čočky.To znamená možnost nosit měsíc bez vyndání z očí, nebo měsíc nošení s každodením vyndaváním?

Nejlepší odpověď
marci1

Měsíční kontaktní čočky jsou standardně určené pro plánovanou výměnu po 30 dnech, na noc se vyjímají a ukládají do čisticího roztoku, některé, například Biofinity, se ale používají jako kontinuální – vydrží v oku celých 30 dnů bez nutnosti čištění. 🙂

https://www.va­secocky.cz/me­sicni-kontaktni-cocky.html#des­cription-full

Další odpovědi
Dochy

Denně se vyndavají pokud se nepletu. Měli by na to být spec. pouzdra s nějakou antiseptickou čistící tekutinou… Mám pocit, že žádné kontaktní čočky by neměli zůstat v oku v době spánku.