Mira54

Mému kamarádovi se udělal nádor na mozku může se vyléčit?

Zjistili to pozdě asi po 5 měsících co mu začali bolesti hlavy, hrozně se o něj bojím, dokáže to přežít

Nejlepší odpověď
Malvína

To se nedá říci, bohužel. Záleží kde je umístěn, jak je velký, zda je zhoubný a mnoho dalších věcí. Také jak úspěšná bude léčba. Je tam toho opravdu hodně.
Věřte v něj a posílejte mu sílu, buďte oporou.

Další odpovědi
Ametyst

Jistě ano. Moje kamarádka žije se stabilizovaným nádorem už 20 let. Léčbu tenkrát začala Breussovou dietou. Potom absolvovala zakonzervování nádoru, který potom odumřel, nebyl vyživován.

Drap

To záleží na noha věcech, na druhu onemocnění a podobně. Spousta takových lidí se bez problémů uzdraví. Předem výsledek nedokáže nikdo říct.

tomflix

Příspěvek smazán administrátorem.