Dzejkob

Mělo by být pro občany volební právo, právem a nebo spíše výsadou, jako tomu bývalo za starého Říma?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ano

právem,ted je to spíš výsada,která se moc nevyplácí

Miroslavst

Ne

a teď si vyber :D

Elk

Ano

Mělo a snad i je, ale již toho tolik procent lidí nevyužívá – bohužel!

Aším

Ano

BandiOl

Ano

Mělo by to být právo každého, kdo platí daně, ale měl by mít víc hlasů dle počtu dětí. To znamená, kdo pracuje a odvádí státu daně, ten má být zvýhodňován. Navíc když je schopen ze své práce vychovat děti, které budou jako rodiče, pak je to nejlepší pro stát.