Themeansar

Měli jste už v bytě mravence a jak jste se jich zbavili?

Jelikož lidi mnoho cestují po světě tak se k nám dostali malí mravenci, co se nastěhovali do našich bytů, hubení mravenců není snadné a levné musí se na ně nastražit potrava která zabrání jejich rozmnožování. I když je vyhubíte v celém domě mohou se k vám vrátit po několika letech, nechápu spisovatele, co líčí mravence jako hrdiny je to jenom dezinformace, stejně tak se z krtků dělají hrdinové.

Odpovědi
paul1

Měli jsme před lety faraony, byli v celém činžáku, něčím chodili stříkat a vyhubili je. Co bydlíme v baráku, tak zatím mravence jsme neměli. Ale na poli a zahradě jsou jich mraky, teď kosím vzadu, máme tam menší louku a už jsem přeseknul kosou asi 10 hnízd menších i větších. Samí černí mravenci.

Mravenec

Nevím, když nebudeš prase a nebudeš drobit a neuklízet všude po bytě, tak žádní mravenci nepřijdou, protože se neuživí. Já jsem v bytě nikdy žádné neměl.