Měli jste učitele, který se pro vás stal inspirací pro volbu svého povolání?

Jinými slovy vás zaujal natolik svým předmětem, že jste se rozhodli v něm pokračovat.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, měla jsem takovou paní učitelku, na základce. Proto jsem, co jsem, i když to trvalo.:-)

Další odpovědi
orwell

Měl jsem štěstí na pár vynikajících učitelů, ale že by některý z nich přímo ovlivnil volbu mého povolání, tak to ne. Při volbě povolání jsem se rozhodoval podle vztahu k oboru, který mě tehdy velmi zaujal. Nepotřeboval jsem k tomu žádného člověka – inspirátora. To si mě prostě přitáhlo samo.

DoTazatel

Ne, takových učitelů moc není. Ani to (je) školství nepodporuje…

Drap

Ne, neměl

agentpv

Ne, dělal jsem 11 let pedagoga volného času a můj program a přístup byl takový jaký mi v dětství chyběl…